kniha návštev

Na tejto stránke môžete zanechať váš názor, či vyjadriť svoje pocity, ktoré vo Vás zanechal tento web, či celkovo hudba na ňom prezentovaná. Keďže je táto stránka súkromný priestor, (v ktorom vládne despotický majiteľ :), prosím nevyužívajte túto knihu návštev na reklamné oznámenia, vulgárne, neopodstatnene urážlivé, či inak podobne neslušne zamerané príspevky. Vyhradzujem si právo takéto prehrešky bez upozornenia mazať!

 • Martis

  Ahoj Maťo,
  Gratulujem k narodeninám a zároveň k ďalšiemu albumu.
  Kedže si album chcem vychutnať v materiálnej forme, ostáva otázka, či je tu taká možnosť ako napr u Chilledu mať ho pekne na riadnom CD. Ozvem sa pripadne aj mailom.
  Dik

  • Ahoj Martis, ďakujem za prianie a pozitívnu reakciu. Pôvodne som nechcel vydanie na fyzickom médiu vôbec riešiť, ale nakoniec som sa rozhodol, vytvoril grafický dizajn a našiel si jednoduchú formu výroby CD s albumom Neobios. Od dnešného dňa je takto dostupný:
   https://mborik.bandcamp.com/album/neobios

 • Vlado

  Ahoj, stránka sa mi páči a ešte viac Tvoje názory. Ako dlhoročný fanúšik (už bývalý) 8-bitových strojov som si prišiel na svoje. Samozrejme mám rád aj hudbu Mika Oldfielda, ktorú si hneď idem pustiť..

  • Ďakujem za návštevu a za pozitívnu reakciu… a to som si vždy myslel, že tie moje výplody nebude nikto čítať :)

 • Martis

  SKutocne dobreee a tvoje slova su ako vychod slnka prinasajuci energiu pre novy den.

  • Ďakujem Maťo za prvú reálne priznanú návštevu tejto mojej novej osobnej stránky, som rád, keď sa dozviem, že si tú moju haldu textov aspoň niekto prečítal… :)